شركت بازرگاني ققنوس - سهامي خاص

واردات كالا از چين، واردات کالا از دبی، واردات کالا از سایت خارجی، ترخيص كالا از گمرك

 

 

ترخيص كالا از گمرك - شركت ترخيص كالا - حق العمل كاري گمرك

ترخيص كالا از گمرك , شركت ترخيص كالا , حق العمل كاري گمرك , ترخيص كالا از گمرك دبي , ترخيص كالا از گمرك بوشهر , درآمد ترخيص كاري , ميزان درآمد حق العمل كاري , نرخ حق العمل كاري گمرك , آموزش ترخيص كالا , راهنما كاربردي ترخيص كالا , ترخيص , خدمات بازرگاني , گمرك و ترخيص كالا , واردات كالا گمرك

ترخیص کالا از گمرک. شركت بازرگاني ققنوس فعال در زمينه ترخیص و حق العملکاري گمرك ، با چندين سال سابقه ترخیص کاری تاکنون اقدام به انجام امور بازرگاني و ترخيص كالا برای افراد و شركت هاي مختلف نموده است و پرسنل این شرکت با سابقه کار مقبول درکلیه گمرکات ایران و با کادری مجرب(ترکیبی از کارمندان بانک وگمرک) در زمینه ترخیص کالا ، ترخیص کالا از گمرک و مشاوره امور گمرکی آماده هر گونه خدمات بازرگانی و ترخیص کالا می باشند.

زمان و تسریع در انجام امور بازرگانی و گمرکی عامل تعیین کننده به منظور حضور قوی درر بازار رقابت است. لذا با توجه به روابط مثبت کاری فی ما بین این شرکت و اکثر گمرکات کشور کالا درر کوتاهترین زمان ممکن ترخیص و به مقصد طرف قرارداد حمل و تحویل خواهد شد.تاکنون و در طی چندين سال سابقه ترخیص کاری هر شخص یا شرکتی که با شرکت بازرگانی ققنوس همکاری کرده و در امور گمرکی از جمله ترخیص کالا ، واردات کالا و… به ما اعتماد کرده است ، پاسخ اطمینان خود را دریافت کرده و به مشتری همیشگی شركت بازرگانی ققنوس تبدیل شده است.

ارائه کلیه خدمات گمرکی به شما هموطنان عزیز ایرانی افتخار ماست 

 

 کارگزار گمرک(حق العمل کار)

کارگزار گمرکی در گمرک به شخصی اطلاق می شود که تشریفات گمرکی کالای متعلق به اشخاص دیگر را به وکالت از طرف آنان انجام دهد. حدود اختیارات وکیل باید به تفکیک در وکالت نامه رسمی که توسط موکل در فرم نمونه ارائه شده توسط گمرک ایران تنظیم می شود، مشخص گردد.کارگزار گمرکی باید پروانه مخصوص از گمرک ایران تحصیل نماید که این پروانه برای ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور معتبر است.(ماده ۱۲۸ ق. ا.گ)

 

تشریفات ورود و صدور کالا  
 

انجام تشریفات ترخیص کالا های وارداتی و همچنین صدور کالا از کشور براساس قانون امور گمرکی و آئین نامه اجرائی آن منوط به تنظیم اظهار نامه گمرکی و تسلیم آن به گمرک می‌باشد. اظهار کننده موظف است اسناد لازم را از قبیل سیاهه خرید، گواهی مبدأ، اسناد بانکی و سایر مجوزهای مورد نیاز که مقررات و قوانین مربوطه تعیین نموده است به اظهارنامه منضم نماید.

براساس قانون مقررات صادرات و واردات کالاهای صادراتی و وارداتی به سه گروه زیر تقسیم گردیده است:

 کالای مجاز : کالایی است که صدور یا ورود آن با رعایت ضوابط نیاز به کسب مجوز ندارد.

 کالای مشروط : کالایی است که صدور یا ورودآن با کسب مجوزهای مربوطه امکان‌پذیر می‌شود.

 کالای ممنوع : کالایی است که صدور یا ورود آن به موجب شرع مقدس اسلام و یا به موجب قانون ممنوع می‌باشد.

   کالایی که برای ورود یا صدور آن اظهارنامه گمرکی تسلیم گمرک گردیده است، به لحاظ انطباق با مندرجات اظهارنامه و اسناد و مدارک و قوانین مربوطه مورد بررسی قرار می‌گیرد. و چنانچه مغایرتی وجود نداشته باشد نسبت به صدور پروانه گمرکی و ترخیص آن اقدام می‌گردد.

واردات قطعی: رویه گمرکی است که بر اساس آن کالا های وارده برای استفاده در داخل قلمرو گمرکی با پرداخت حقوق گمرکی و هزینه انجام خدمات و با انجام کلیه تشریفات ترخیص می شود.(ماده ۴۸ ق. ا.گ)

صادرات قطعی: رویه گمرکی است که بر اساس آن کالای داخلی به منظور فروش یا مصرف از کشور خارج می شود.  (ماده ۶۴ ق. ا.گ)

ترخيص كالا از گمرك , شركت ترخيص كالا , حق العمل كاري گمرك , ترخيص كالا از گمرك دبي , ترخيص كالا از گمرك بوشهر , درآمد ترخيص كاري , ميزان درآمد حق العمل كاري , نرخ حق العمل كاري گمرك , آموزش ترخيص كالا , راهنما كاربردي ترخيص كالا , ترخيص , خدمات بازرگاني , گمرك و ترخيص كالا , واردات كالا گمرك