شركت بازرگاني ققنوس - سهامي خاص

واردات كالا از چين، واردات کالا از دبی، واردات کالا از سایت خارجی، ترخيص كالا از گمرك

 

 

ترخيص كالا در دبي - ترخيص كالا در امارات - ترخيص كالا از گمرك دبي

ترخيص كالا در دبي , ترخيص كالا در امارات , ترخيص كالا از گمرك دبي , ترخيص كار دبي , ترخيص كالا از گمركات دبي , ترخيص كالا دبي , كارگو دبي , ترخيص در دبي , سايت گمركي دبي , تعرفه گمرك دبي , حمل و ترخيص از بنادر جنوب , ترخيص كالا , ترخيص , ترخيص فوري دبي , شركت ترخيص كالا , خدمات ترخيص از دبي , دبي

ترخیص کالا از دبی توسط شرکت بازرگانی ققنوس ، ترخيص كار رسمی گمرک و متخصص در زمینه امور ترخیص كالا در دبي و واردات کالا از دبی مي باشد.

آیا می دانید عوارض گمرکی کشور امارات 5% از ارزش کل کالا است که این مبلغ در ابتدای ترخیص بایستی به دولت امارات پرداخت گردد و در صورتیکه جنس از دبی به هر کشور دیگری ارسال شود این مبلغ به صاحب کالا عودت داده میشود؟

آیا می دانید یکی از راه هایی که واردات از دبی برای تجار پر سودتر شود این است که ابتدا کالای ایرانی را به کشور دوبی صادر نموده و معادل آن کالا وارد نمائید.  همچنین در سال 1395 واردات بسیاری از کالاها از دوبی منوط به صادرات کالا شده است.

آیا می دانید دبی در لیست 10 کشور اول صادرات کالا به ایران قرار دارد و میزان واردات کالا از دبی تاکنون سه برابر شده است؟

دبی به دلیل موقعیتی که دارد از همان ابتدا به صورت فعال در تجارت حضور داشته است و  ترخیص کالا از دبی در حوزه خلیج فارس دارای رونق خاصی می باشد.

 

ترخیص کالا از دبی

با توجه به تفاوت زبان میان تاجران ایرانی و فروشندگان خارجی، تسلط به زبان خارجی از جمله زبان انگلسی ضرورت دارد. به همراه داشتن یک مترجم و همچنین مشاور برای انجام امور مربوط به ترخیص کالا یکی از مهمترین نکاتی است که بازرگانان و شرکت های تجاری ایرانی باید به آن توجه داشته باشند. به طور کلی برای ترخیص کالا از دبی توجه به موارد و نکات زیر اهمیت داد:

استعلام و مشخصات کالاها

دریافت مشخصات کامل فنی و قیمت کالاها یکی از موارد ضروری است که در زمان ترخیص کالا از دبی انجام می شود. تمامی خریداران و تاجران ایرانی موظفند تا این اطلاعات را از فروشندگان کشور امارات دریافت کرده و در قسمت اظهارنامه ترخیص کالا به اداره گمرک تحویل دهند.

تصمیم گیری برای محاسبه هزینه ها

نوع، مدل و تعداد کالای وارداتی که وارد گمرکات کشور می شود، با توجه به شرایط فروش در بازار داخلی، قیمت تمام شده کالا، میزان تقاضا، زمان فروش کالا و  ... تعیین کننده هزینه های گمرکی ترخیص کالا از دبی هستند و از این نظر نمی توان هزینه ثابت و مشخصی را برای کالاها در نظر گرفت. در این رابطه ارائه پیش فاکتور از فروشنده (پروفرما اینویس) با شرایط و مفاد دو جانبه به اداره گمرک ضرورت پیدا کی کند. شرکت های تجاری می توانند قبل از واردات کالا از تعریفه های گمرکی و همچنین شرایط آن اطلاع پیدا کند. این کار از طریق مشاوران و متخصصان واردات کالا در گمرکات کشور انجام می شود.

تعیین قیمت نهایی کالا

هنگام خرید محصولات از شرکت ها و فروشندگان دبی، قیمت نهایی نشده و باید منتظر محاسبات گمرکی نیز بود. با دریافت برگه ترخیص کالا این قیمت نهایی می شود. به این معنا که قیمت تمام شده واقعی کالا محاسبه می شود و با احتساب هزینه های ترخیص کالا، حمل نقل، ذخیره سازی و نگهداری در انبار، می توان قیمت نهایی در بازار را مشخص کرد.

ترخيص كالا در دبي , ترخيص كالا در امارات , ترخيص كالا از گمرك دبي , ترخيص كار دبي , ترخيص كالا از گمركات دبي , ترخيص كالا دبي , كارگو دبي , ترخيص در دبي , سايت گمركي دبي , تعرفه گمرك دبي , حمل و ترخيص از بنادر جنوب , ترخيص كالا , ترخيص , ترخيص فوري دبي , شركت ترخيص كالا , خدمات ترخيص از دبي , دبي