شركت بازرگاني ققنوس - سهامي خاص

واردات كالا از چين، واردات کالا از دبی، واردات کالا از سایت خارجی، ترخيص كالا از گمرك

 

 

خريد كالا از دبي - خريد كالا از امارات - خريد از سايت سوق

خريد كالا از دبي , خريد كالا از امارات , خريد آنلاين از سايت سوق , خريد از سايت سوق , همه چيز درباره خريد از دبي , خريد و واردات كالا از دبي , خريد از دبي , خريد از امارات , راهنما خريد كالا از دبي , دفتر دبي , خريد و حمل كالا از دبي , خريد ارزان در دبي , مراحل خريد كالا از دبي , دبي , امارات,واردات

شركت بازرگاني ققنوس این توانایی را دارد تا به نیابت از شما کلیه اقدامات قبل از خرید , انجام خرید و پروسه حمل و تحویل را برای شما انجام دهد .

شركت بازرگاني ققنوس با سابقه چندین ساله در امر بازرگانی در کشور امارات متحده عربی ( دبي ) خدمات بسیاری را به بازرگانان و تجار ایرانی برای تسهیل امور مربوط به خريد كالا از دبي و واردات كالا از دبي ارائه میکنید.

 

برخی از خدمات ارائه شده توسط شركت بازرگاني ققنوس در کشور امارات ( دبي ) :

  ۱ – پشتیبانی و پیگیری و تماس با شرکت های فروشنده به نیابت از شما

۲ – انجام حوالجات ارزی برای انجام خرید یا حواله شخصی

۳ – حمل و ترانزیت کالا به مقاصد مورد نظر شما

۴ – انجام پیگیری های مربوط به مرسوله در گمرکات کشور و ترخیص به نیابت از صاحب بار

۵ – دریافت مجوزات ورود به کشور

و … .

 برای اطلاع از شرایط و تعرفه این سرویس میتوانید با ما در ارتباط باشيد تا با كارشناسان شركت بازرگاني ققنوس متصل و در سریعترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

 

خرید از سایت های اماراتی مانند سوق و ارسال به ایران در کوتاه ترین زمان

خرید از امارات در میان ایرانیان از سابقه طولانی و محبوبیت بالایی برخوردار است. تنوع بالای محصولات و قیمت پایین آن ها در مقایسه با بازار داخلی باعث شده است که ایرانیان سالیانه میلیاردها تومان صرف خرید انواع محصولات از بازار امارات ( دبي ) کنند.

البته محدودیت های دسترسی ایرانیان به بازار های جهانی و همچنین دسترسی راحت تر و کم هزینه تر در مقایسه با سایر کشورها نیز در این موضوع بی تاثیر نبوده است.

بدلیل تحریم ها و محدودیت هایی که ایرانیان و حتی شرکت های خارجی برای فروش و ارسال کالا به ایران داشته اند، امارات تبدیل به یک هاب و دروازه برای دریافت و ارسال کالا به ایران شده است.

شركت بازرگاني ققنوس تمام کارهای انتقال پول ، خرید از امارات ، هماهنگی و ارسال سفارشات به ایران در سریع ترین زمان ممکن انجام مي دهد.

 پوشاک، کیف و کفش، عینک و ساعت در کنار لوازم کامپیوتری و مکمل های بدن سازی از عمده سفارشات دریافتی شركت بازرگاني ققنوس از مشتریان میباشد.

وب سایت سوق ( souq.com ) یکی از مراجع اصلی و بزرگ ترین وب سایت کشور امارات برای خرید انواع کالا میباشد و به نوعی نقش آمازون و ایبی را در بازار امارات ایفا میکنند اما در کنار امکان خرید از این وب سایت امکان خرید از دیگر سایت هاى اماراتى مانند JadoPado، AlShop, CreazyDeals نیز وجود دارد.

 

در دبی چی بخریم؟

امارات ( دبي ) نه تنها برای ایرانیان بلکه برای همهٔ گردشگران این کشور مقصدی برای خرید است. فروشگاه‌های بزرگ و جذاب، تنوع کالاها، سوغاتی‌های سنتی و در کل خرید در دبی همهٔ توریست‌ها را جذب خود می‌کند. اما وقت خرید در دبی نباید گول زرق و برق فروشگاه‌ها یا کالاهای ارزان‌قیمت را خورد، باید با احتیاط خرید کرد.

خريد كالا از دبي , خريد كالا از امارات , خريد آنلاين از سايت سوق , خريد از سايت سوق , همه چيز درباره خريد از دبي , خريد و واردات كالا از دبي , خريد از دبي , خريد از امارات , راهنما خريد كالا از دبي , دفتر دبي , خريد و حمل كالا از دبي , خريد ارزان در دبي , مراحل خريد كالا از دبي , دبي , امارات,واردات