شركت بازرگاني ققنوس - سهامي خاص

واردات كالا از چين، واردات کالا از دبی، واردات کالا از سایت خارجی، ترخيص كالا از گمرك

 

 

مشاوره خريد كالا از دبي - خريد از دبي - حمل و ترخيص كالا از دبي

مشاوره خريد كالا از دبي , خريد از دبي , حمل و ترخيص كالا از دبي , راهنمايي خريد از دبي , مشاوره واردات كالا از دبي , مشاوره دبي , از دبي چي بخرم , ليست كالاهاي واردات از دبي , واردات از دبي با سرمايه كم , بهترين كالا براي واردات دبي , خدمات بازرگاني , واردات از دبي , خريد در دبي , ترانزيت در دبي

شركت بازرگاني ققنوس با سالها تجربه در زمينه ارائه مشاوره خريد كالا از دبي ، آماده ارائه مشاوره و پيشنهادات خود در زمينه خريد كالا از دبي و امارات مي باشد تا شما عزيزان بيشترين بهره را از خريد خود در دبي و امارات داشته باشيد.

امارت و مخصوصا دبي داراي مراكز متنوع و متعدد جهت خريد عمده كالاهاي برقي ، لوازم خانگي ، پوشاك ، لوازم الكترونيك و ... مي باشد كه با يك تماس با ما مي توانيد به كليه اطلاعات مورد نياز خود دست يابيد.

بندر جبل علي

جبل علی مهمترین بندر تجاری منطقه خلیج فارس به حساب می آید. این بندر طی 6 سال گذشته بیشترین میزان توسعه را تجربه کرده است. این بندر در 35 کیلومتری جنوب غربی دبی واقع شده است. به گفته برخی تجار یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت این بندر، افزایش دامنه تحریم های ایران بوده است. گزارش های رسمی سایت بندرجبل علی نشان می دهد کشتی های مسافری، تجاری و نظامی می توانند در این بندر لنگر بیندازند. براساس گفته مدیران بندر سال 2030 توان تخلیه و بارگیری این بندر به 72 میلیون TEU در سال می رسد. این بندر با 9 اسکله در حال حاضر و 25 اسکله در سال 2030 توسط یک اتحادیه پیمانکاران بین‌المللی بهره‌برداری می شود.

در بندر جبل‌علی 4 منطقه آزاد تجاری قرار دارد. مجموعه بندری جبل‌علی به بزرگترین منطقه منطقه در سال 1985 تنها 30 شرکت در این مناطق آزاد تجاری فعالیت داشتند، ولی در سال 2004 تعداد شرکت‌های فعال در مناطق آزاد تجاری جبل‌علی به 3000 شرکت رسید و بیش از 37 درصد این شرکت‌ها از قاره اروپا وآمریکا هستند. بندرجبل علی به عنوان یکی از شناخته شده ترین بنادر ترانزیتی جهان به کار خود ادامه می دهد.

 

خريد شخصي از دبي

وقتی که اولین بار به دبی سر زدم، همکار هندی‌ام به استقبالم آمد و از فرودگاه تا هتل محل اقامتم یکریز حرف زد. راجع به دبی گفت و از فرهنگ مردمش و خوبی‌های زندگی در آنجا نسبت به ابوظبی که قبلاً آنجا بودم.

گفت که دبی جشنواره‌ی خریدوفروش دارد! خیلی هم با افتخار این را گفت! آن‌وقت‌ها ابوظبی حتی مرکز خرید هم نداشت و مجبور بودیم برای خرید به دبی سربزنیم. ولی راستش را بخواهید اینکه یک شهر جشنواره‌ی خریدوفروش داشته باشد برایم عجیب‌وغریب بود!
اگرچه چند تا مرکز خرید این روزها در ابوظبی راه انداخته‌اند، ولی دبی با فروشگاه‌ها و بازارهای رنگارنگش هنوز بزرگ‌ترین مکان خرید در کشور است

در دبی چی بخریم؟

امارات نه تنها برای ایرانیان بلکه برای همهٔ گردشگران این کشور مقصدی برای خرید است. فروشگاه‌های بزرگ و جذاب، تنوع کالاها، سوغاتی‌های سنتی و در کل خرید در دبی همهٔ توریست‌ها را جذب خود می‌کند. اما وقت خرید در دبی نباید گول زرق و برق فروشگاه‌ها یا کالاهای ارزان‌قیمت را خورد، باید با احتیاط خرید کرد. در این مطلب قصد داریم بهترین کالاهای دبی و سوغاتی‌های امارات را به شما معرفی کنیم تا بدانید که در دبی چه باید بخرید.

مشاوره خريد كالا از دبي , خريد از دبي , حمل و ترخيص كالا از دبي , راهنمايي خريد از دبي , مشاوره واردات كالا از دبي , مشاوره دبي , از دبي چي بخرم , ليست كالاهاي واردات از دبي , واردات از دبي با سرمايه كم , بهترين كالا براي واردات دبي , خدمات بازرگاني , واردات از دبي , خريد در دبي , ترانزيت در دبي