شركت بازرگاني ققنوس - سهامي خاص

واردات كالا از چين، واردات کالا از دبی، واردات کالا از سایت خارجی، ترخيص كالا از گمرك

 

 

مشاوره خريد كالا از چين - خريد از چين - حمل و ترخيص كالا از چين

مشاوره خريد كالا از چين , خريد از چين , حمل و ترخيص كالا از چين , راهنمايي خريد از چين , مشاوره واردات كالا از چين , مشاوره چين , از چين چي بخرم , ليست كالاهاي واردات از چين , واردات از چين با سرمايه كم , بهترين كالا براي واردات چين , خدمات بازرگاني , واردات از چين , خريد در چين ، ترانزيت در چين

امروزه با توسعه تجارت جهانی خرید از اقصی نقاط جهان و از آن جمله خرید كالا از چین و تجارت با چین امری متداول و کاملا عادی شده است. با توسعه تجارت و سفارش کالا از اقصی نقاط جهان و در راس آن سفارش از چین توسط کسب و کارهای بین الملی منجر به افزایش رفاه افراد جامعه در کشورهای مختلف با تقریب خوبی به سطح مشابهی میل می کند. البته سرعت این حرکت در فرهنگ ها، کشورها و ملت های مختلف گوناگون می باشد. در برخی از کشورها تجارت آزاد با تعرفه های گمرکی بسیار پایین مورد تایید دولت قرار گرفته و عضویت در سازمان تجارت جهانی (WTO) تمایل به خرید از خارج و خرید از کشورهای دیگر را افزایش داده است. در برخی از کشورها توسعه سیاست های دفاع از تولیدکنندگان داخلی و نگرش کوتاه مدت به کسب منافع برای کسب درآمد و اشتغال زایی کوتاه مدت رفاه مصرف کنندگان را از میان برداشته است.

در این بین خرید کالا از چین یکی از عمده ترین دغدغه ها و نیازهای بازرگانان و شرکتهای واردات صادرات در حال حاضر می باشد. شرکت های واردات و صادرات با خرید عمده از چین قیمت هایی خود را به حداقل می رسانند و با توجه به کم بودن هزینه های تولید در کشور چین و با کاهش هزینه های واسطه گری و خرید مستقیم از چین می توانند خرید عمده از چین را با حداقل هزینه انجام دهند. واردات کالا از چین از جمله مهم ترین واردات به کشور با بیش ترین میزان را دارد. بازرگانان و شرکتهای بازرگانی واردات و صادرات فراوانی با خرید از چین محصولات و کالاهای مورد نظر خود را وارد ایران می کنند. برای خرید عمده از چین بازرگان نیاز دارد تا تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر چینی را شناسایی کند تا دچار ضرر و زیان نگردد.

شركت بازرگاني ققنوس با بيش از ده سال فعاليت در زمينه تجارت با چين اقدام به ارائه مشاوره خريد كالا از چين مي نمايد تا شما هم وطنان عزيز و و بازرگانان محترم با اطلاع كامل اقدام به خريد كالا از چين نمائيد.

واردات از چین  یک کار تخصصی می باشد،اغلب کسانی که بدون داشتن آگهی و تجربه ی کافی مستقیماً اقدام به خرید کالا و واردات آن می کنند متحمل زیان های سنگین و غیر قابل جبران شده اند .

اگر برای اولین بار است که می خواهید واردات از چین را انجام دهید و سؤالاتی متعددی مانند:

 1. جنس کالای مورد نظرخودم را از کجا پیداکنم؟
 2. چگونه از آنها نمونه ومظنه بگیریم؟
 3. چگونه جهت واردات ازچین به آن کشور سفر کنم؟
 4.  برای واردات ازچین چگونه کالای خود را به ایران بیارم؟
 5. گمرگ چه در ایران و چه در چین به چه صورتی است؟

ذهن شما را به خود مشغول کرده و به دنبال جوابی برای آنها می گردید، کارشناسان ما به تمامی سوالات شما با دقت و حوصله پاسخ خواهند داد.

شرکت بازرگانی ققنوس آماده ارائه مشاوره خريد كالا از چين مي باشد و همیشه در دسترس شما برای واردات از چین است و همراه واقعی شما در تمامی مراحل خرید،کنترل کیفیت ، حمل بار از چین و ترخیص و …می باشد.

کافیست برای مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمائيد.

 

آیا با شهرهای صنعتی چین آشنایی دارید؟

چنگدو مرکز استان سیچوآن، سوژو در استان جیانگسو، نینگبو در استان چجیانگ، پکن پایتخت چین، هانگژو در استان چجیانگ،  نانجینگ مرکز استان جیانگسو، ووشی در استان جیانگسو، شانگ های بزرگ ترین شهر کشور چین، شنزن در استان گوانگ دونگ، گوانگ ژو مرکز استان گوانگ دونگ

 

آیا از عمده اقلام وارداتی از چین به ایران اطلاع دارید؟

لیست اقلام عمده وارداتی از چین :

 • قطعات منفصله جهت تولید اتومبیل سواری ماشین آلات و دستگاه‌های به هم فشردن سوخت‌های معدنی جامد
 • خمیرهای سرامیکی
 • محصولات معدنی و ماشین‌های درست کردن قالب‌های ریخته‌گری از ماسه، محصولات از فولادهای ممزوج
 • بوژی محرک و بوژی راهنمای لکوموتیوهای راه آهن
 • دستگاه تهویه مطبوع دوتکه، تجهیزات شبکه کامپیوتری
 • دستگاه‌ها به جز مودم با سیم و دستگاه‌های قطع و وصل
 • ماژول نمایشگر متشکل از صفحه پلاسما
 • دانه آفتابگردان

مشاوره خريد كالا از چين , خريد از چين , حمل و ترخيص كالا از چين , راهنمايي خريد از چين , مشاوره واردات كالا از چين , مشاوره چين , از چين چي بخرم , ليست كالاهاي واردات از چين , واردات از چين با سرمايه كم , بهترين كالا براي واردات چين , خدمات بازرگاني , واردات از چين , خريد در چين ، ترانزيت در چين